Web Tasarım Fiyatlandırma

 Fiyat Belirleme
Web Site yapısı ( Normal Bir Web Sitesi mi,Yoksa E-Ticaret Web Sitesi mi?), oluşturulacak tasarım, Ürün Sayısı,İçerik Sayısı,İçerik oluşturma,Resimler boyutlandırma ve harcanacak zaman belirleyici olur. Ayrıca, SEO teknikleri, Yönetim paneli özellikleri,hosting kalitesi gibi özellikler web sitesi tasarımı fiyatlarını belirleyen önemli faktörlerdir.

Web Tasarım Aşamalar

 Proje Planlama
Öncelikler Sektör ve Firma Analizi yapıyoruz. Analizler sonucunda Firmanın kurumsal bir kimliğe sahip olup olmadığına bakıyoruz. (Marka Tescil, Logo, Kurumsal renkler vb.) Yoksa Kurumsal Kimlik oluşturuyoruz.
 
 Domain 
Proje de en önce Müşteri ile birlikte Web adresi belirlenir. Daha önce alınmış bir adres var ise o adres üzerinde çalışma başlar. Domain alımı kendi Domain Sitemiz üzerinden de alınabilmektedir.
 

 Web Hosting ve Mail Hosting

Webte Yazılım Tüm Projelerde kendi Sunucu ve alt yapısını kullanmaktadır. Aynı zamanda müşterilerin mail ihtiyaçlarınıda en iyi şekilde karşılamaktadır.

Kurumsal Kimliğe uygun başlıklar, içerikler ve resimler hazırlanır. Web Sitesi Şablon Tasarımına ve Renlere karar verilir. Web Tasarım arayüz ve diğer sayfalar hazırlanır.
 
Web Site veri girişi sağlama
Hazırlanan içerik ve resimler uygun bölümlere girilir. Müşteriden alınan resimler kontrolden geçirilir. Çözünürlüğü düşük resimler asla kullanılmaz.
 
Seo Yapılandırma
Site Test aşamasından önce Seo düzenlemesi tüm içerik ve site genelinde yapılır.Site Kontroller sağlanır.
 
 Sunum ve Yayınlama
Web Sitesi Yayınlanmadan önce Müşteriye sunum yapılır. Herhangi bir eksiklik varsa girilir. Bundan sonra Site Yayınlanmaya hazırdır. Açılan Sitenin Google kaydı yapılarak, Google aramalarda çıkması sağlanır.