Kullanım Koşulları ve Gizlilik

webteyazilim.net sitesi  Webte Yazılım, Tasarım, Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic.Ltd.Şti‘a aittir ve webteyazilim.net ziyaret eden ziyaretçilerimizin bilgi güvenliği Webte Yazılım, Tasarım, Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic.Ltd.Şti için önem taşımaktadır. Bu açıklama, bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.
Sitemizi kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Web sitemizi ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Webte Yazılım,Tasarım,Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic.Ltd.Şti tarafından korunmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir. Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmayınız.

Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

Web sitemizde Webte Yazılım,Tasarım,Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic.Ltd.Şti tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

Webte Yazılım,Tasarım,Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri Tic.Ltd.Şti, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri,sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.